୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ୨୨ ବର୍ଷର ଝିଅ, ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଭଳି

ଏବେ ଏକ ମା- ଝିଅ ଯୋଡି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି, କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସ ପାର୍ଥକ୍ୟ ମାତ୍ର ୭ ବର୍ଷ । ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସବାନା ଚୌପିନ ତାଙ୍କ ୨୨ ବର୍ଷର ଝିଅ ଟିଜିଙ୍କ ଠାରୁ ମାତ୍ର ୭ ବର୍ଷ ବଡ । ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଉଭୟଙ୍କୁ ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି, କାରଣ ସେମାନେ ରୂପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସମାନ ।

ଅନେକ ସମୟରେ ଏଭଳି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ ଯେ କିଛି ମା ଏବଂ ଝିଅଙ୍କ ବୟସରେ ଖୁବ କମ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଏ । ଏହାର ଅନେକ କାରଣ ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏକ ମା- ଝିଅ ଯୋଡି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି, କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସ ପାର୍ଥକ୍ୟ ମାତ୍ର ୭ ବର୍ଷ । ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସବାନା ଚୌପିନ ତାଙ୍କ ୨୨ ବର୍ଷର ଝିଅ ଟିଜିଙ୍କ ଠାରୁ ମାତ୍ର ୭ ବର୍ଷ ବଡ । ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଉଭୟଙ୍କୁ ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି, କାରଣ ସେମାନେ ରୂପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସମାନ ।

ତେବେ ପ୍ରକୃତ କଥା ହେଉଛି ସବାନା ହେଉଛନ୍ତି ଟିଜିଙ୍କ ସାବତ ମା’, ଯିଏ ତାଙ୍କ ୪୪ ବର୍ଷିୟ ପିତା କ୍ରିସ ଚୌପିନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ସବାନା ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ଭାବରେ ଚାକିରି ପାଇଁ କ୍ରିସଙ୍କ ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ବିବାହିତ । ଉଭୟ ସବାନା ଏବଂ କ୍ରିସ୍ ସେମାନଙ୍କର ପୂର୍ବ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଖୁସି ନଥିଲେ । କ୍ରିସଙ୍କୁ ଜଣେ ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିଲା ଏବଂ ସବାନା ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଏକ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ପାଇଁ କେବେବି ଚିନ୍ତା କରିନଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖନ୍ତୁ, ୧୬ ବର୍ଷର ବୟସ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସତ୍ୱେ ଉଭୟ ବିବାହିତ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ସନ୍ତାନମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି । ଅବଶ୍ୟ, କ୍ରିସଙ୍କ ଝିଅ ଟିଜି ତାଙ୍କ ପିତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ନୂତନ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବୟସ ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ନେଇ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ । ସବାନା କହିଛନ୍ତି, ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଟିଜି ଏହାକୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ । ଏହା ଉପରେ, ସବାନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ୍ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅପମାନ ଏବଂ ଅଭିଯୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଲା । କିନ୍ତୁ ସର୍ବୋପରି ସବାନା ନିଜ ସାବତ ଝିଅ ପ୍ରତି ନିଜର ଭଲ ପାଇବା ବନ୍ଦ କରିନଥିଲେ ।

ଉଭୟ ଏବେ ରିଲ୍ସରେ ଏକାଠି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ବେଳେବେଳେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୁଏ । ସବାନା ଏକ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି, ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ମୋର ଡାହାଣ ହାତ । ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଏକ ଡ୍ରେସ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ଭିଡିଓରେ ସବାନା ଗ୍ରୀନ ରଙ୍ଗର ଏକ ସ୍ଵେଟର ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ‘ଷ୍ଟେପ-ମାମା’ ଲେଖା ଅଛି । ୩୧ ପାଉଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ସ୍ଵେଟର ଉପରେ ଅନେକ କୋଟେସନ୍ ମଧ୍ୟ ଲେଖା ଅଛି । ଯଦିଓ ସବାନା ଏବଂ ଟିଜି ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ବହୁ ବିରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରୁଛନ୍ତି ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.