୫୦ ଘଣ୍ଟା ବ୍ୟାକଅପ ସହିତ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀ ଲଞ୍ଚ କଲା ଇୟର୍ବଡ, ମୂଲ୍ୟ ମାତ୍ର ୯୯୯ ଟଙ୍କା

ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଲୋକ ନିଜ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଇୟର୍ବଡ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ଏହି ଇୟର୍ବଡ ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାର୍ଜ ରଖୁ। ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେମାନେ ନିଜର ସବୁ କାମ କରି ପାରିବେ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀ DEFY ଏହାର ଏକ ଇୟରବଡ DEFY Gravity Z କୁ ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ କରାଇଛି।

DEFY Gravity Z ର ବ୍ୟାଟେରୀକୁ ୫୦ ଘଣ୍ଟାର ବ୍ୟାକଅପ୍ ଥିବା ଦାବି କରିଛି। DEFY Gravity Z ସହିତ ବେଷ୍ଟ କଲିଂ ପାଇଁ, କ୍ୱାଡ୍ ମାଇକ୍ ଦିଆଯାଇଛି ଯାହା ସହିତ ENC ର ସପୋର୍ଟ ଅଛି। DEFY ମାଧ୍ୟାକର୍ଷଣ Z ଏକ 13 mm ଡାଇନାମିକ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଦିଆଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଭାଇବ୍ରେଟ୍ ବାସ୍ ସାଉଣ୍ଡ ରହିଥିବା ଦାବି କରାଯାଇଛି। EFY Gravity Z ସହିତ ପ୍ଲେ ପାଇଁ, ୫୦ ମିଟର ଲୋ ଲେଟେନ୍ସି ମୋଡ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

DEFY Gravity Z ରେ nifty ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି, ଯଦିଓ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ବ୍ୟବହାର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇନାହିଁ। DEFY Gravity Z ସହିତ ଟଚ୍ ସପୋର୍ଟ ରହିଛି, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କଲ୍ ରିଜେକ୍ଟ କିମ୍ବା ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ। କନେକ୍ଟିଭିଟି ପାଇଁ, ଏଥିରେ କୁଇକ୍ ପେୟାର୍ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.2 ମଧ୍ୟ ଅଛି।

DEFY Gravity Z ର ବ୍ୟାଟେରୀକୁ ୫୦ ଘଣ୍ଟାର ବ୍ୟାକଅପ୍ ଥିବା ଦାବି କରାଯାଇଛି। ଏହା ସହିତ, ଚାର୍ଜିଂ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ୧୦ ମିନିଟ୍ ଚାର୍ଜ କରିବା ପରେ ୩ ଘଣ୍ଟା ବ୍ୟାକଅପ୍ ରହିବ ବୋଲି ଦାବି ଅଛି। ଜଳ ପ୍ରତିରୋଧକ ପାଇଁ ଏହା IPX4 ରେଟିଂ ପାଇଛି। ଅର୍ଥାତ୍ ଏହା ୱାଟର ପ୍ରୁଫ୍ ସ୍ମାର୍ଟ ଇୟରବଡ। DEFY Gravity Z ର ମୂଲ୍ୟ ମାତ୍ର ୯୯୯ ଟଙ୍କା। DEFY ହେଉଛି ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱାଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଯାହା ୨୦୨୧ ରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି। DEFY ର ନେକବ୍ୟାଣ୍ଡ, ୟାଇଆରଲେସ ଇୟରବଡ ଏବଂ ୟାଇଆର ଯୁକ୍ତ ଇୟରବଡ ଅଛି। ତେବେ ବେଷ୍ଟ ଫିଚର୍ ସହିତ ମାର୍କେଟରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଆପଣ ଏହାକୁ କିଣି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.