ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବେଷ୍ଟ ଅଫର୍, ଏବେ ୭ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ପାଆନ୍ତୁ ୨୭ ହଜାର ଟଙ୍କାର Realme 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍

ଆପଣ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ହିଁ ଆସିଛି ବେଷ୍ଟ ଅଫର୍। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ସେଲ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଆଜି ରିଅଲମି 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବହୁତ ଶସ୍ତା କିଣାଯାଇପାରିବ। ଆପଣ କେବଳ ୭ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ୨୭ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଫୋନ୍ Realme 9 Pro + 5 ଜି ପାଇପାରିବେ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା କିପରି କରିବେ। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ବିକ୍ରୟ ଆଜି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଅର୍ଥାତ୍ ୨୩ ଜୁନ୍ ଯାହା ୨୬ ଜୁନ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଏହି ବିକ୍ରିରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ଏବଂ ଅନେକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଜିନିଷ ଉପରେ ବଡ଼ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି। ଆଜିକାଲି 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ପାଇଁ ବହୁତ କ୍ରେଜ୍ ବଢିଲାଣି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭାରତରେ 5G ସେବା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ 5G ଫୋନ୍ ଆଡକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

realme
picture credit – zeenews.india.com

Realme 9 Pro + 5G 8 ଜିବି ରାମ୍ + 128 ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୨୪ ହଜାର୍ ୯୯୯ ଟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଅନେକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୧୦ ହଜାରରୁ କମ୍ ହେବ। ରିଅଲମି 9 ପ୍ରୋ + 5 ଜି କିଣିବା ପାଇଁ, ଯଦି ଆପଣ ଡେବିଟ୍ କିମ୍ବା କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ସହିତ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କୁ ୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ରିହାତି ମିଳିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯଦି ଆପଣ ଏସବିଆଇର କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ସହିତ ଦେୟ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କାର ରିହାତି ପାଇବେ। ଯାହା ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୧୯ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ଅଟେ। ଏହା ପରେ ଏକ ବିନିମୟ ଅଫର ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ହ୍ରାସ ପାଇବ।

Realme 9 Pro + 5 ଜି ଉପରେ ୧୨ ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କା ବିକ୍ରି ଅଫର ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ପୁରୁଣା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବିକ୍ରି କରିବେ, ତେବେ ଆପଣ ବହୁତ କମ୍ ଦାମରେ ଫୋନ୍ ପାଇ ପାରିବେ। ମାତ୍ର ୧୨ ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଅଫ୍ ରେ ଆପଣ ପୁରୁଣା ଫୋନର କଣ୍ଡିସନ୍ ଦେଖି ତାକୁ ବିକ୍ରି କରି ପାରିବେ। ଯାହାକି ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର। ଯଦି ଆପଣ ସବୁ ଅଫର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଲିଜିବୁଲ ହେବେ ତେବେ ଆପଣ ୨୭ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଫୋନକୁ ୭ ହଜାର ୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ ପାଇ ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.