ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା Bigg Boss-16 ର ନୂଆ ପ୍ରମୋ, ଏଥର କିଛି ନୂଆ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ହେବ ଖେଳ

ନୂଆ ରୂପ ନୂଆ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଆସିବ ବିଗବସର ନୂଆ ସିଜନ। ଏଥର ବିଗବସରେ ଘଟିବ କିଛି ଅଲଗା, ଏଥର ନିଜେ ଖେଳିବ ବିଗବସ୍‌। ବିଗ୍ ବସ୍କୁ ନେଇ ଆଉ କିଛି ଦିନ ବାକି ଅଛି। ନିକଟରେ ଏହାର ପ୍ରମୋ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଏକ୍ସଟାଇଡ୍‌ ଅଛନ୍ତି। ବହୁତ ଜଲଦି ସଲମାନ୍ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଷ୍ଟେଜକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବିଗ୍ ବସର ନୂଆ ସିଜନ୍‌୧୬ ୧ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୨ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେବ ।

ନିଜେ ବିଗ୍ ବସର ପ୍ରଥମ ପ୍ରମୋରୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏଥର ବିଗ୍ ବସ୍ ନିଜେ ଏହି ଖେଳ ଖେଳିବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା କିପରି ଘଟିବ, ଏହା କେବଳ ଅକ୍ଟୋବର ୧ରେ ଜଣା ପଡିବ । ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ପ୍ରମୋ ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ଖାନ କଳା କୁର୍ତ୍ତା ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ସବୁଆଡେ କଳା ହିଁ କଳା ଦିଶୁଛି।

salmanଏ ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ କହୁଛନ୍ତି, ‘କାଞ୍ଚା ଚିନାଙ୍କ ମାଣ୍ଡୱା କେବଳ ବିଗ୍ ବସ୍ର ଭୟ ରହିବ। ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜନ୍-୧୬ ଖେଳକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ କାରଣ ବିଗ୍ ବସ୍ ନିଜେ ଏଥର ଖେଳିବ। ‘ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଥିଲା,’ ମାଣ୍ଡୱା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏଥର ବିଗ୍ ବସ୍-୧୬, ଯେତେବେଳେ ସିଜନ୍-୧୬ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଅକ୍ଟୋବର ୧ରୁ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୬ ରାତି ୯.୩୦ରେ କେବଳ କଲର୍ସରେ ଦେଖନ୍ତୁ ।

ତେବେ ଏହି ସିଜିନ୍ର ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ସୁରବି ଜ୍ୟୋତି, ଟିନା ଦତ୍ତା, ମୁନାୱାର ଫାରୁକି, ଜନ୍ନତ ଜୁବେର, ଶିବିନ ନାରଙ୍ଗ, ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ଏବଂ ସାଜିଦ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ColorsTV (@colorstv)

Leave A Reply

Your email address will not be published.