ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ନାସିକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ବସ୍ ରେ ନିଆଁ ଲାଗି ୧୧ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ନାସିକରୁ ଦୁଃଖଦାୟକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଏକ ବସ୍‌ରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ନାସିକ-ଔରଙ୍ଗାବାଦ ମାର୍ଗରେ ନନ୍ଦୁରନାକା ନାମକ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅନେକ ଲୋକ ଜଳି ଯାଇଥିବାର ଖବର ମିଳିଛି । ନାସିକ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି ଡେପୁଟି କମିଶନର ପୋଲିସ ଆମୋଲ ତାମ୍ବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୧ କୁ ପହଞ୍ଚିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ନାସିକ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ବସ୍ ନିଆଁ ଲାଗି ଯିବାରୁ ଅତି କମରେ ୧୧ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତଦେହ ଏବଂ ଆହତ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଛି, ଆମେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଠାରୁ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରକୃତ ସଂଖ୍ୟା ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ। ସୂଚନାନୁସାରେ, ବସ୍ ୟାଭାଟମାଲରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଏପରି ଘଟିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଉଥିବା ବସ୍ ସହିତ ଧୁଲେରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରେଲର ଧକ୍କା ହେବା ଫଳରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଆଠରୁ ଦଶ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତମାନଙ୍କୁ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ରାଭେଲ କମ୍ପାନୀ ମାଲିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବସ୍‌ରେ ପ୍ରାୟ 30 ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ। ଆହତମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.