BSNL ଆଣିଲା ନୂଆ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ଲାନ, କମ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ମିଳିବ ଅଧିକ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି

BSNL ୟୁଜରଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ରହିଛି । କିଛି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଏଭଳି ଅଛି ଯାହା ସମସ୍ତ ଟେଲିକମ୍ ସର୍କଲରେ କାମ କରେ । ପବ୍ଲିକ୍ ସେକ୍ଟର ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀର ଏପରି ଏକ ପ୍ରିପେଡ୍ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଅଛି, ଯାହା ୩୫ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଆସେ । ଏହି ପ୍ଲାନ ପାଇଁ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ।

BSNL ୟୁଜରଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ରହିଛି । କିଛି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଏଭଳି ଅଛି ଯାହା ସମସ୍ତ ଟେଲିକମ୍ ସର୍କଲରେ କାମ କରେ । ପବ୍ଲିକ୍ ସେକ୍ଟର ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀର ଏପରି ଏକ ପ୍ରିପେଡ୍ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଅଛି, ଯାହା ୩୫ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଆସେ । ଏହି ପ୍ଲାନ ପାଇଁ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଏଥିରେ, ଅଧିକ ଦିନ ଭାଲିଡିଟି ସହିତ, ଆପଣ ଭଏସ୍ କଲିଂ ଏବଂ ଡାଟାର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ । ଜିଓ ଏବଂ ଏୟାରଟେଲର ୩୦ କିମ୍ବା ୩୫ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ପ୍ଲାନଗୁଡିକ ପାଇଁ, ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ଦୁଇଗୁଣରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

BSNL ର ଏହି ପ୍ରିପେଡ୍ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ୧୦୭ ଟଙ୍କାରେ ଆସିଛି । ଏହି ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନରେ, ୟୁଜରମାନେ ୩୫ ଦିନର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଲିଡିଟି ପାଆନ୍ତି । ଏହି ପ୍ଲାନ ବିଶେଷ ଭାବରେ ସେହି ୟୁଜରମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁମାନେ BSNL ସିମକୁ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି । ଏଥିରେ ୟୁଜରମାନେ ସମୁଦାୟ ୩ ଜିବି ଡାଟାର ଲାଭ ପାଇବେ । ଏହାର ଅନଲିମିଟେଡ଼ ଇନକମିଂ କଲ୍ ସହିତ ୨୦୦ ମିନିଟ୍ ଆଉଟଗୋଇଂ କଲର ଲାଭ ଅଛି । ସରକାରୀ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଅନେକ ଟେଲିକମ୍ ସର୍କଲରେ ଏହାର 4G ସର୍ଭିସ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କମ୍ପାନୀ ସାରା ଦେଶରେ 4G ଲଞ୍ଚ କରିବ ।

ଏହି ପ୍ଲାନରେ, ୟୁଜରମାନେ ୩ ଜିବି ହାଇ ସ୍ପିଡ୍ ଡାଟା ପାଇବେ, ଏହା ସରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ୟୁଜରମାନେ ୪୦kbps ସ୍ପିଡରେ ଅନଲିମିଟେଡ ଇଣ୍ଟରନେଟର ଲାଭ ପାଇବେ । ୩୫ ଦିନ ପାଇଁ ୟୁଜରଙ୍କୁ ଇନକମିଂ ଏବଂ ଆଉଟଗୋଇଂର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ । ଜିଓ ଏବଂ ଏୟାରଟେଲର ୩୦ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ପ୍ଲାନ ପାଇଁ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ୨୯୬ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ପ୍ଲାନରେ, ୟୁଜରମାନେ ଅନଲିମିଟେଡ ଇନକମିଂ ଏବଂ ଆଉଟଗୋଇଙ୍ଗ କଲିଂ ସହିତ ୨୫ ଜିବି ଡାଟାର ଲାଭ ପାଆନ୍ତି । ଏୟାରଟେଲର ୩୫ ଦିନିଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ୨୮୯ ଟଙ୍କାରେ ଆସିଛି । ଏହି ପ୍ଲାନରେ, ୟୁଜରମାନେ ମୋଟ ୪ ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ଅନଲିମିଟେଡ ଭଏସ୍ କଲିଂର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.