ସିଂହ ସହ ଥଟ୍ଟାମଜା କରିବା ପଡିଲା ଭାରୀ, ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠି ହରାଇଲେ ଯୁବକ

ସିଂହ ଏପରି ଏକ ପ୍ରାଣୀ, ଯାହା କିଛି କ୍ଷଣରେ ନିଜର ଶିକାରକୁ ଝାମ୍ପ ନେଇଥାଏ। ଜଙ୍ଗଲ ଏବଂ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନକୁ ଯାଉଥିବା ଲୋକ ସବୁବେଳେ ସିଂହଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଏପରିକି ଗୁମ୍ଫାରେ ରହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପଶୁ ଗୁଡିକ ସବୁବେଳେ ବିପଜ୍ଜନକ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହା ଦେଖାଯାଏ ଯେ ସିଂହ ସହିତ ମଜା କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ଭାରୀ ଥିଲା ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଆଫ୍ରିକାର ଏକ ଚିଡ଼ିଆଖାନାରୁ ଆସିଛି (ଜାମାଇକାନ୍ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ)। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଗୁମ୍ଫାରେ ସିଂହ ଦେଖିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ମଜା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ସିଂହ ସହିତ ଏପରି କରିବା ପାଇଁ ଯେଉଁ ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିଲା ସେ ସାରା ଜୀବନ ମନେରଖିବେ। ଭିଡିଓଟି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଅଟେ। ଜାମାଇକା ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିବେ । ଯେତେବେଳେ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ସିଂହର ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ମନୋଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସିଂହକୁ ବାରମ୍ବାର ଚିଡାଇବା ଯୋଗୁଁ ଶେଷରେ ସେ ରାଗିଗଲା । ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ କାମୁଡିଧରିଲା । ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତା ମୁହଁରୁ ଛଡାଇ ପାରିଲେନି । ଶେଷରେ ଯାହା ହେଲା, ଆପଣ ନିଜେ ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ…

ଏହା ପରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ନିଜ ହାତକୁ ମୁକୁଳେଇବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଥିଲେ । ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ଶେଷରେ ସେ ନିଜ ହାତ ଭିଡି ଆଣିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠି ହରାଇ ବସିଲେ । ଭିଡିଓକୁ @OneciaG ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.