ମ୍ୟାକ୍ସିମା ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କଲା ନୂଆ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍, ଆପଣଙ୍କ ହାର୍ଟ ଉପରେ ରଖିବ ନଜର

ମାର୍କେଟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ ବିକ୍ରି ହେଉଛି। ଯାହା ଭିତରେ ଭଲ ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ପୁଣି ଆଉ ଏକ ନୂଆ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି। ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ କମ୍ ରହିଛି ଓ ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷଣୀୟ ରହିଛି। ମ୍ୟାକ୍ସିମା ମ୍ୟାକ୍ସ ପ୍ରୋ ନାଇଟ୍ ର ମୂଲ୍ୟ ୨,୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ତିନୋଟି ରଙ୍ଗରେ କିଣାଯାଇ ପାରିବ।

ରୋଜ ଗୋଲ୍ଡ ବ୍ଲାକ୍, ସ୍ପେସ୍ ବ୍ଲାକ୍ ଏବଂ ସିଲଭର ରଙ୍ଗରେ ଏହି ଘଣ୍ଟା କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ। ଟେକ୍ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସହିତ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଲଞ୍ଚ କରୁଥିବାବେଳେ ପାରମ୍ପାରିକ ଘଣ୍ଟା ନିର୍ମାତାମାନେ ମଧ୍ୟ ସମୟର ଚାହିଦାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଲଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ୱାଚ୍ ନିର୍ମାତା ମ୍ୟାକ୍ସିମା ଏହାର ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ମ୍ୟାକ୍ସିମା ମ୍ୟାକ୍ସ ପ୍ରୋ ନାଇଟ୍ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏହା ଏକ ୟୁନିସେକ୍ସ ଘଣ୍ଟା ଯାହାକି ଅନେକ ଭଲ ଫିଚର୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଫିଚର୍ ବିଷୟରେ। ଆପଣ ୨,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ମ୍ୟାକ୍ସିମା ମ୍ୟାକ୍ସ ପ୍ରୋ ନାଇଟ୍ କିଣିପାରିବେ। ଏହା ଆମାଜନ ଏବଂ ଖୁଚୁରା ଷ୍ଟୋର୍ରେ ବିକ୍ରି ହେବ। ଏଥିରେ ଏକ ମେଟାଲ ବଡି, 44.5 mm ଗୋଲାକାର ସକ୍ରିୟ ଡିସ୍ପ୍ଲେ ସହିତ 550 ନଟ୍ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳତା ରହିଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହା ଆର୍ଟିଫିସିଆଲ୍ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ଆଧାରିତ ଭଏସ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ କଲିଂ, SPO2 ଏବଂ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନ ସେନ୍ସର ସହିତ ଆସିଥାଏ।

ନୂତନ ମ୍ୟାକ୍ସିମା ମ୍ୟାକ୍ସ ପ୍ରୋ ନାଇଟ୍ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ ଡିଜାଇନ୍ ବହୁତ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ। ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ରେ ଇନ୍-ବିଲ୍ଟ ଗେମ୍, ଏକାଧିକ, ସ୍ପୋର୍ଟ ମୋଡ୍ ଏବଂ କାଲକୁଲେଟର ଭଳି ଫିଚର୍ ରହିଛି। ଏହା ଏକ ଟ୍ୟାପ୍ ସାଇଲେଣ୍ଟ ଫିଚର୍ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ। ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଆସୁଥିବା କଲ୍ ପାଇଁ ଭଏସ୍ ରିଙ୍ଗକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଅନେକ ଗ୍ରାହକ ପସନ୍ଦ କରିପାରନ୍ତି, ଏହା ବହୁତ ବଡ କି ଛୋଟ ନୁହେଁ। ଏହାକୁ ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ।

ମ୍ୟାକ୍ସିମା ମ୍ୟାକ୍ସ ପ୍ରୋ ନାଇଟ୍ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ବିଷୟରେ କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଏହା ମ୍ୟାକ୍ସିମାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଘଣ୍ଟା ଏବଂ ଏଥିରେ ଅନେକ ଭଲ ଫିଚର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ମ୍ୟାକ୍ସ ପ୍ରୋ ନାଇଟ୍ ର ନୂତନ ପରିସର ସହିତ, ମ୍ୟାକ୍ସିମା ଫିଟନେସ୍ ଉତ୍ସାହୀଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପୂରଣ କରିବ। ଯେଉଁମାନେ ସ୍ମାର୍ଟ ଭାବରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ହେବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.