ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ୧୭ ଦିନ ପରେ ପୁଣି କଲେ ରାମଲାଲାଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାର ୧୭ ଦିନ ପରେ ଶୁକ୍ରବାର ପୁଣିଥରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଏଠାରେ ସେ ରାମଲାଲାଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମଲାଲାଙ୍କ ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ଏବେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାର ୧୭ ଦିନ ପରେ ଶୁକ୍ରବାର ପୁଣିଥରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଏଠାରେ ସେ ରାମଲାଲାଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ବିଗ୍‌ ବି ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ସେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରଭୁ ରାମଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମୁମ୍ବାଇରୁ ସିଧାସଳଖ ମହର୍ଷି ବାଲ୍ମୀକୀ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରୁ ସେ ସିଧା ରାମଲାଲାଙ୍କ ଦରବାରରେ ପହଞ୍ଚି ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଏବଂ ପୂଜା କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମନ୍ଦିର ଟ୍ରଷ୍ଟର ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ରାମନାମା ପ୍ରଦାନ କରି ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ । ଏହିପରି ପୂଜାରୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ତିଳକ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଫଟୋ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଏହି ଫଟୋରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରଭୁ ରାମଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ଲୀନ ଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ସେ ଧଳା କୁର୍ତ୍ତା, ଧଳା ପାଇଜାମା ସହ ହଳଦିଆ ସଦରୀ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ସେ ମନ୍ଦିରରେ କିଛି ସମୟ ବିତାଇଥିଲେ ଏବଂ ରାମଲାଲାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରି ତାଙ୍କର ଆଳତି କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଅମିତାଭ ନିଜର ଇଭେଣ୍ଟ୍‌ ସ୍ଥଳକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.