ମାସକ ପରେ ପୁଅର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ସୋନମ୍‌ କପୁର, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରଖିଲେ ନାଁ

୨୦ ଅଗଷ୍ଟରେ ମା’ ହୋଇଥିଲେ ସୋନମ କପୁର। ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ପୁତ୍ର ଅତିଥି । ଏହାପର ଠାରୁ ସୋନମ ମାତୃତ୍ୱ ଲାଭ ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏନେଇ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ଏହି ଦମ୍ପତି ନିଜ ପୁଅର ନାମ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପୁଅ ସହିତ ସୋନମ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଆନନ୍ଦ ଅହୁଜା ସୋନମ କପୁରଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯାହା ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି।

ଫଟୋରେ ସୋନମ କପୁର ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅହୁଜା ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଦମ୍ପତି ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟରେ ପୁଅର ନାମ କହିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଭାୟୁ କପୁର ଅହୁଜାଙ୍କ ନାମ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସୋନମ କପୁର ମଧ୍ୟ କ୍ୟାପସନରେ ନାମର ଅର୍ଥକୁ ମଧ୍ୟ ବୁଝାଇଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସହିତ ସୋନମ କପୁର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ ପୁଅ ଆମ ଜୀବନରେ ନୂଆ ତରଙ୍ଗ ଆଣିଛି। ହନୁମାନ ଏବଂ ଭୀମଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ, ଯେଉଁମାନେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଶକ୍ତିର ଉଦାହରଣ ଅଟନ୍ତି … ଆମେ ଆମ ପୁଅ ଭାୟୁ କପୁର ଅହୁଜାଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଉଛୁ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ରର ପାଞ୍ଚଟି ଉପାଦାନ ମଧ୍ୟରୁ ଭାୟୁ ଅନ୍ୟତମ। ସେ ଶ୍ୱାସର ଦେବତା। ହନୁମାନ ଭୀମା ଏବଂ ମାଧବଙ୍କ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପିତା ଏବଂ ସେ ପବନର ପ୍ରଭୁ ଅଟନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଭାୟୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ତୁମର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ।’

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonam Kapoor Ahuja (@sonamkapoor)

ସୋନମ କପୁର ଏହି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସିଥିଲା। ଏପରିକି ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ପିତା ତଥା ଅଭିନେତା ଅନିଲ କପୁର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଭଲପାଇବା ଦେଇଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟି ଭାୟୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ମଧ୍ୟରେ ଦିଆ ମିର୍ଜା, ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍ ଖାନ୍ନା, କୃଷ୍ଣା ଶ୍ରଫ୍, ଅନିଲ କପୁର, ରଭିନା ଟଣ୍ଡନ୍, ଇଶା ଗୁପ୍ତା, ମଲାଇକା ଆରୋରା, ଦିଶା ପଟାନି ଏବଂ କପିଲ ଶର୍ମା ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ସୋନମ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ୨୦୧୮ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.