Below header

ଗତକାଲି ଘରୁ ମିଳିଥିଲା ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଆଜି ଷ୍ଟେସନ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ବାପାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀର

ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ଯେ ଶ୍ୟାମ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଆକ୍ରମଣ କରି, ନିଜେ ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଜୀବନ ହରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଶନିବାର ଦିନ ୪୨ ବର୍ଷିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲା ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଏଠାରେ ଘର ଭିତରେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଛି । ଏହା ସହ ସେମାନଙ୍କ ମା ଘରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ଏହି ବିଷୟରେ ଖବର ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମାଆ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବାପାକୁ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି ଚାଲିଛି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆନନ୍ଦ ରେଳ ଟ୍ରାକ୍ ନିକଟରେ ସେହି ପିଲାଙ୍କ ବାପାଙ୍କର ମୃତଦେହ ମିଳିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ଯେ ଶ୍ୟାମ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଆକ୍ରମଣ କରି, ନିଜେ ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଜୀବନ ହରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଶନିବାର ଦିନ ୪୨ ବର୍ଷିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଏହି ଶରୀରଟି ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ବାପାଙ୍କର, ଯାହାଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାଣ୍ଡବ ନାଗରରେ ଅବସ୍ଥିତ ଘରେ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ସହ ସେହି ଘରେ ତାଙ୍କ ମାଆ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ପଡ଼ିଥିଲେ ।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଖୋଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଆନନ୍ଦ ବିହାର ରେଳ ଟ୍ରାକ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଛି । ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଏହି ପୂରା ମାମଲାରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ପାଣ୍ଡବ ନାଗର ଷ୍ଟେସନରେ ଫୋନ୍ କରି ନିଖୋଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଏପରି ଖବର ରହିଥିଲା ଯେ ଜଣେ ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି, ଯାହାର ନାମ ଶ୍ୟାମଜୀ । ସେ ଶଶି ଗାର୍ଡେନ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ତାଙ୍କ ଘର ବନ୍ଦ ରହିଛି ।

ଫୋନ୍ କଲ ପରେ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଘରର କବାଟ ବାହାରୁ ତାଲା ପଡିଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଘର ଭିତକୁ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଦେଖିଥିଲା ଦୁଇ ନାବାଳକ ପିଲା ଗୋଟିଏ ରୁମ୍‌ରେ ଶୋଇଥିଲେ । ଏହା ସହ ପୁଅର ବୟସ ପ୍ରାୟ ୧୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ଝିଅର ବୟସ ପ୍ରାୟ ୯ ବର୍ଷ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ତାଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ରୁମ୍‌ରେ ଶୋଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଥିଲା, ଡାକ୍ତରମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିବାବେଳେ ମାଆ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ପୋଲିସ ଶ୍ୟାମଜୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ପରେ ମାମଲା ଜଟିଳ ହୋଇଛି । ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଏବେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

 
KnewsOdisha ଏବେ WhatsApp ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଦେଶ ବିଦେଶର ତାଜା ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ।
 
Leave A Reply

Your email address will not be published.