ଲଞ୍ଚ ହେଲା Poco M3 Pro 5G, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ଦାମ୍ ଏବଂ ଫିଚର୍ସ

ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ପୋକୋର ଆଗାମୀ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ପୋକୋ M3 Pro 5G ବିଷୟରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହେଉଥିଲା । କାରଣ ଏହା କମ୍ପାନୀର ପ୍ରଥମ 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ହେବା ସହିତ ଏଥିରେ ଅନେକ ଫିଚର୍ସ ରହିଛି । ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ଜୁନ୍ 8 ରେ ଏହା ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି । କମ୍ପାନୀ ଏହାକୁ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏକ୍ସକ୍ଲୁସିଭ୍ ହେବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିସାରିଛି । ଲଞ୍ଚ ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଫିଚର୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବିଶେଷ ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

Poco M3 Pro 5G ଦାମ୍:

Poco M3 Pro 5G ର ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସରକାରୀ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ଲିକ୍ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର 6GB + 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ ୧୭,୯୯୯ ଟଙ୍କା ହେବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ କମ୍ପାନୀ ଏହାକୁ ୟୁରୋପରେ ଦୁଇଟି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏଥିରେ 4GB + 64GB ଏବଂ 6GB + 128GB ମଡେଲ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

Poco M3 Pro 5G ଫିଚର୍ସ:

ଭାରତ ପୂର୍ବରୁ ଗ୍ଲୋବାଲ ମାର୍କେଟରେ Poco M3 Pro 5G ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି । ଭାରତରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ମଡେଲଟି ବିଶ୍ୱ ମଡେଲଠାରୁ ଅଧିକ ଅଲଗା ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 11 OS ଉପରେ ଆଧାର କରି, ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ 90Hz ରିଫ୍ରେସ୍ ରେଟ୍ ସହିତ 6.5 -ଇଞ୍ଚର ଫୁଲ HD + ପଞ୍ଚ ହୋଲ୍ ଡିସପ୍ଲେ ରହିଛି। ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ମିଡିଆଟେକ୍ ଡାଇମେନସିଟି 700 ପ୍ରୋସେସର୍ରେ ଦିଆଯିବ ଏବଂ ଏଥିରେ 6 ଜିବି ରାମ୍ ଦିଆଯାଇପାରିବ ।

poco
photo credit: BGR.in

ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ, ପୋକୋ M3 Pro 5G ରେ ଟ୍ରିପଲ୍ ପଛ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଫୋନର ମୁଖ୍ୟ କ୍ୟାମେରା 48MP ହେବ ।ଯେତେବେଳେ କି ଏହାକୁ 2MP ମାକ୍ରୋ ଲେନ୍ସ ଏବଂ 2MP ଗଭୀର ସେନସର ଦିଆଯିବ । ଏଥି ସହିତ, ଭିଡିଓ କଲିଂ ଏବଂ ସେଲଫି ପାଇଁ ଏକ ପିଚ୍ ହୋଲ୍ କଟଆଉଟ୍ ସହିତ 8MP ଫ୍ରଣ୍ଟ କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇପାରିବ । 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଏବଂ ସାଇଡ୍ ମାଉଣ୍ଟେଡ୍ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ଭଳି ଫିଚର୍ସ ଫୋନରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.