ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ଅଙ୍ଗୁରି ଭାବି ସାଜିଲେ ପୋଲିସ ଅଫିସର

ଟିଭି ଜଗତର ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ “ଭାବିଜି ଘର ପର ହେ” ସମେତ ଅନ୍ୟ ଧାରାବାହିକ ଗୁଡିକ ସୋମବାର ବା ଜୁଲାଇ ୧୩ ତାରିଖ ଠାରୁ ଫ୍ରେସ ଏପିସୋଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏନେଇ ସିରିଏଲ ନିର୍ମାତା ଦାବି କରିଛନ୍ତିକି, ପୂର୍ବ ତୁଳନାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସିରିଏଲ ଗୁଡିକ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଅଧିକ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବ । ଭାବିଜି ଘର ପରା ହେର ଚରିତ୍ର ଅଂଗୂରୀ ଭାବିଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଅଧିକ ଜୋର ଧରିଛି । ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଅଂଗୂରୀ ଭାବି ଆଉ ଘର କାମ କରିବେନି । ଏଣିକି ଘରୁ ପଦାକୁ ଗୋଡ କାଢିବେ ଆମ ପ୍ରିୟ ଅଂଗୂରୀ ଭାବି । ରୋଷେଇ କରିବା ବଦଳରେ ଏବେ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ କାମ କରିବେ ଆମ ପ୍ରିୟ ଭାଉଜ । ପୋଲିସ ସାଜି ଅଂଗୂରୀ ବି ବି ନିଜେ ଖୁବ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଆଗକୁ ଥିବା ଏପିସୋଡ ଗୁଡିକରେ ଅଂଗୂରୀ ନିଜ କଲୋନୀର ଛୋଟ ଛୋଟ ଗରିବ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମିଠା ବାଂଟୁଥିବାର ନଜର ଆସିବେ । ନିଜ ଟଙ୍କାର ଏମିତି ଅପବେୟ ସହିନପାରି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମନମୋହନ ତିୱାରୀ ପୋଲିସ କମିଶୀନରଙ୍କ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ ।

anguri

କିନ୍ତୁ ବାଜି ଓଲଟି ଯିବ । ପୋଲିସ କମିଶିନର ଅଂଗୂରୀଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବା ବଦଳରେ ତାଙ୍କୁ ଥାନା ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଦେବେ । ନିଜର ଏହି ନୂଆ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ ଖୁବ ଖୁସିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଅଂଗୂରୀ ଭାବି ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିରେବ ଶୁଭାଙ୍ଗୀ ଅତ୍ର । ସେ କହିଛନ୍ତି ଆଗକୁ ସିରିଏଲରେ ଆହୁରି ଅଧିକ ମଜାଦାର ଏପିସୋଡ଼ ମାନ ଆସିବାର ଅଛି ।କହିରଖିବା ଉଚିତ ହେବକି, ଏହି ସିରିଏଲରେ ଅନିତା ଭାବି ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିବା ସୌମ୍ୟ ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହେୟାର ଡିଜାଇନରଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଶୋ’ ସେଟରେ ହଇଚଇ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ସୌମ୍ୟଙ୍କୁ ବି କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ସୋ’ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.