ରଜନୀକାନ୍ତ ଭରିଲେ ୬.୫୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବିବାହ ମଣ୍ଡପ କର, ହାଇକୋର୍ଟରୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କଲେ ମାମଲା

ଗ୍ରେଟର ଚେନ୍ନାଇ କର୍ପୋରେସନର ନୋଟିସ୍ ବିରୋଧରେ ମାଡ୍ରାସ ହାଇକୋର୍ଟରେ ରିଟ୍ ପିଟିସନ୍ ଦାୟର କରିଥିବା ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ ଆଜି ତାଙ୍କ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରି ନେଇଛନ୍ତି। ରଜନୀଙ୍କ ମାଲିକାନାରେ ଥିବା ରାଘବେନ୍ଦ୍ର ବିବାହ ମଣ୍ଡପର କର ବାବଦକୁ ୬.୫୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ କର୍ପୋରେସନ୍ ନୋଟିସ୍ କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରି ରଜନୀ ହାଇକୋର୍ଟ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମାଡ୍ରାସ୍ ହାଇକୋର୍ଟ ବୁଧବାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ସମ୍ପତ୍ତି ଟ୍ୟାକ୍ସ ଶୀଘ୍ର ଦେବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ଟିକସ ନ ଦେଇ କୋର୍ଟର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସେ ଏପ୍ରିଲରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ୬ ଲକ୍ଷ ୫୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତି ଟ୍ୟାକ୍ସ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ, ଯାହାର ରସିଦ ଗ୍ରେଟର ଚେନ୍ନାଇ କର୍ପୋରେସନ ଦ୍ୱାରା ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବ୍ୟାପକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

rajanikant

ରଜନୀକାନ୍ତ ପ୍ରକୃତରେ ବିଶ୍ୱ ମହାମାରୀ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ବିସ୍ତାର ହେତୁ ସମ୍ପତ୍ତି ଟିକସରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ କୋର୍ଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଧାରଣା ପାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପତ୍ତି ଟ୍ୟାକ୍ସ ପୂରଣ କରିଦେଇଥିଲେ।

ରଜନୀକାନ୍ତ ମାଡ୍ରାସ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ କରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ସମ୍ପତ୍ତି ଟ୍ୟାକ୍ସ ଛାଡ଼ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ବିଚାରପତି ଅନୀତା ସୁମନ ତାଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ କୋର୍ଟର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଜରିମାନା କରାଯିବ । ତେବେ କୋର୍ଟଙ୍କ ଚେତାବନୀ ପରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଓକିଲ ଏହି ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବା ପାଇଁ ଏକ ମେମୋ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ଜଜ୍ ମାମଲା ଶେଷ କରିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.