ରିଲିଜ ହେଲା The White Tiger ର ଟ୍ରେଲର, ଜାଣନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମରେ କିଏ କିଏ ଆସିବେ ନଜର

ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହ୍ଵାଇଟ ଟାଇଗର’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ। ହ୍ଵାଇଟ ଟାଇଗର ହେଉଛି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମିନ ବାହରାନୀଙ୍କ ସମାନ ନାମର ଅରବିନ୍ଦ ଆଡିଗାଙ୍କ ମ୍ୟାନ୍ ବୁକର୍ ପୁରସ୍କାର ହାସଲ କରିଥିବା ପ୍ରଥମ ଉପନ୍ୟାସ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଦର୍ଶ ଗୋରଭ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ରାଜକୁମାର ଏକ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆମେରିକାରୁ ଭାରତ ଯାତ୍ରା କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ବଦଳିଯାଏ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଦର୍ଶ ଗୋରଭ ସେମାନଙ୍କର ଗରିବ ଡ୍ରାଇଭର ବଳରାମ ହାଲୱାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଟ୍ରେଲରରେ ଆଦର୍ଶ ଗୋରଭ ନିଜ ଚରିତ୍ରର ପରିଚୟ ଦେବା ସହ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ସେ କିପରି “ନିଜର ଧନୀ ଏବଂ ଚତୁରତାର ସହିତ ନିଜର ଧନୀ ମୁନିମାନଙ୍କ ସେବାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଉପଯୋଗ କରିଛନ୍ତି” । ସୂଚନା ମୁତାବକ ଜାନୁଆରୀ ୨୨ ରେ କିଛି ସିନେମାଘରେ ଏବଂ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ହ୍ଵାଇଟ ଟାଇଗର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଲର ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି: # The White Tigerର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ଟ୍ରେଲର। ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଣ ଥିଲା। ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ମୁକ୍ତ ହେବାର ଏକ ଉପାୟ ନ ପାଇଛନ୍ତି … ମୁଁ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଗର୍ବିତ । ଲେଖକ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମିନ ବାହରାନୀଙ୍କ ଠାରୁ, ହ୍ଵାଇଟ ଟାଇଗର ହେଉଛି ନ୍ୟୁୟର୍କ ଟାଇମ୍ସ ବେଷ୍ଟସେଲର ଏବଂ 2008 ମ୍ୟାନ୍ ବୁକରର ଏକ ରୂପାନ୍ତରଣ । ଅରବିନ୍ଦ ଆଡିଗାଙ୍କ ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା ଉପନ୍ୟାସ । ”

video courtesy ‘youtube’


ଏହାପୂର୍ବରୁ ହ୍ଵାଇଟ ଟାଇଗରର ପ୍ରଥମ ଲୁକ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଲେଖିଥିଲେ: “# ୱାଇଟ ଟାଇଗରରେ ମୁଁ ପିଙ୍କି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛି, ଯିଏ ଆମେରିକାର ପ୍ରଥମ ପିଢ଼ିର ପ୍ରବାସୀ। ସେ ନିଜ ପତିଙ୍କ ସହ ଭାରତରେ ଥିବାବେଳେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି। ଏବଂ ତା’ପରେ … ଜୀବନ ବଦଳିଯାଏ! ପିଙ୍କ ମ୍ୟାଡାମ୍ ହେଉଛି ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚରିତ୍ର, ଯାହାର କାହାଣୀ ଖୋଲିବା ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଥିଲା | ଏହା ଏକ କାହାଣୀ ଯାହାକୁ କହିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଏହା ଚରିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ଜୀବନ୍ତ ହୋଇଛି| ” ସୂଚନା ମୁତାବକ The White Tiger ଫିଲ୍ମ ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2019 ରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ରାଜକୁମାର ରାଓ ଏକାଠି ଆସିବେ।

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.