‘ରାମସେତୁ’ର ରିଲିଜ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବୁକ୍‌ କଲେ ୨୦୨୨ର ଦୀପାବଳି, ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ହେବ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ଏପରିକି କରୋନାଭାଇରସର ବିପଦ ମଧ୍ୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’ କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ଆଜିକାଲି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅତରଙ୍ଗୀ ରେ’ର ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ଧନୁଷଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 2021ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଫିଲ୍ମ ‘ଅତରଙ୍ଗୀ’ ବ୍ୟତୀତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ସୂର୍ଯ୍ୟବନ୍ସି ଏବଂ ରାମସେତୁରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦୀପାବଳିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ରାମସେତୁକୁ ନେଇ ଏକ ସରକାରୀ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ରାମସେତୁ ପାଇଁ ରିଲିଜ୍ ଡେଟ ଫାଇନାଲ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଅଭିନେତା ରାମସେତୁ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ 2022ର ଦୀପାବଳିକୁ ବୁକ୍ କରିଛନ୍ତି । 2021 ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଅଂଶ ରାମଙ୍କ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ସୁଟିଂ କରାଯିବ । ଫିଲ୍ମର ଅନେକ ଅଂଶ ରାମ ଜନ୍ମଭୂମିବା ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ହିଁ ସୁଟିଂ କରାଯିବ।

ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ‘ରାମ ସେତୁ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅରୁଣ ଭାଟିଆ ଏବଂ ବିକ୍ରମ ମାଲହୋତ୍ରା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ୟୁପି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.