ସ୍କୁଲ ଦିନରେ ଏମିତି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରିଟି, କିଛିଙ୍କୁ ଆପଣ ଚିହ୍ନିପାରିବେ ନାହିଁ

ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ପିଲାଦିନର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । କେତେକ ଫଟୋରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ସହଜ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କିଛି ଫଟୋକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାରକା କିଏ ତାହା ଜାଣିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡ଼ିଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଠିକ ସେହିପରି କିଛି ଷ୍ଟାର ମାନଙ୍କର ସ୍କୁଲ ଦିନର ଫଟୋ ଦେଖାଇବୁ ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା/ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

तापसी पन्नू

ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଏହି ଫଟୋକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ତାପସୀ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତି ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ସ୍କୁଲ ରେସରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଏହି ଫଟୋ ନିଆଯାଇଥିଲା । ତାପସୀ ଏହି ଫଟୋ ଅପଲୋଡ଼ କରିବା ସହିତ ଲେଖିଥିଲେ ‘କ୍ରୀଡା ମୋ ଜୀବନର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ । ପ୍ରତିବର୍ଷ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଏହି ରେସରେ ମୁଁ ଭାଗ ନିଏ । ପରିବାର ଏବଂ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ, ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ସର୍ବଦା ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ମୋ ପାଖରେ କିଛି ଗର୍ବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ରହିଛି । ଅନେକ ପିଲାଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରକାରର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳେ ନାହିଁ ।

दीपिका पादुकोण

ଫଟୋରେ ଦେଖୁଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ । ଦୀପିକାଙ୍କ ହାତରେ ଟ୍ରଫି ଏବଂ ଅନେକ ପଦକ ରହିଛି । ଟ୍ରଫି ଜିତିବା ପରେ ଦୀପିକା ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ହସି ହସି ପୋଜ୍ ଦେଉଛନ୍ତି ।

रणवीर सिंह

ରଣବୀର ସିଂ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନରେ ଏକ ସାଧାରଣ ପିଲା ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ସେତେବେଳେ କେହି ଭାବି ନଥିବେ ଯେ ଏହି ସାଧାରଣ ଦେଖାଯାଉଥିବା ପିଲାଟି ବଲିଉଡର ଏକ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ହଙ୍କରେ ପରିଣତ ହେବ ।

दिशा पाटनी

ବଲିଉଡର ଜଣେ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପାଟନୀ ସ୍କୁଲ ସମୟରେ ବହୁତ ସରଳ ଥିଲେ । ଫଟୋକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେ ସେ ପ୍ରାକ୍ଟିକାଲରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଦିଶା ଧୂସର ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗର ସ୍କୁଲ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ।

पूजा हेगड़े

ପୂଜା ହେଗଡେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୋହେଞ୍ଜୋଦାରୋ ଜରିଆରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଆଶୁତୋଷ ଗୋୱାରିକରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପୂଜା ହେଗଡେଙ୍କ ସହ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କିଛି ଖାସ କମାଲ କରିପାରି ନଥିଲା । ଚିତ୍ରରେ ପୂଜା ଏକ ସ୍କୁଲ ପୋଷାକରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍ ଖାଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସ୍କର୍ଟ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.