ଘୋଷଣା ହେଲା 2020ର ବେଷ୍ଟ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ଼ ଆପ୍ସ, ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଲିଷ୍ଟ

ଗୁଗୁଲ୍ 2020 ପାଇଁ ବେଷ୍ଟ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଲିଷ୍ଟ ଜାରି କରିଛି । ପ୍ରତିବର୍ଷ ଗୁଗୁଲ ଏହାର ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର୍ରେ ଥିବା ଆପ୍ସର ପରଫରମାନ୍ସ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏହି ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରେ । ବେଷ୍ଟ ଆପ୍ସ, ଗେମ୍ସ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ଏବଂ Choice Awards 2020 ପରି ଗୁଗୁଲ ତିନୋଟି ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରିଛି । Sleep stories for calm sleep – Meditate with Wysa, ବେଷ୍ଟ ଆପ୍ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର 2020 ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିବାବେଳେ Legends of Runeterra ବେଷ୍ଟ ଗେମ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଛି ।

ଫନ କାଟାଗୋରିରେ ଭାରତୀୟ ଆପ୍ ‘ପ୍ରତୀଲିପି’ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଆପ୍ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛି । ପ୍ରତିଲିପି ଆପରେ, ଆପଣ ଅଡିଓ କିମ୍ବା ଟେକ୍ସଟ ଫର୍ମାଟରେ ବହି ପଢି ପାରିବେ । ଏହି ଆପ୍ ହିନ୍ଦୀ, ମରାଠୀ ସହିତ 12 ଟି ଭାଷାରେ ଉପଲବ୍ଧ । ଏଥିରେ ପୋଡକାଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 10 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି । ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଅଫିସ୍ ଆପ୍ କୁ, ଗୁଗଲ୍ 2020 ବର୍ଷ ପାଇଁ ଚଏସ୍ ଆପ୍ ପୁରସ୍କାର ଦେଇଛି । ଏଥି ସହିତ World Cricket Championship 3 – WCC3 କୁ Choice Game of 2020 ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି ।

Best Android apps of 2020 - CNET

ଗୁଗୁଲର ଏହି କାଟାଗୋରିରେ Best Everyday Essential ନାମକ ଏକ କାଟାଗୋରି ରଖିଛି । ଏହି କାଟାଗୋରିର ଆୱାର୍ଡ, ଭାରତୀୟ ଆପ୍ Koo, ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଅଫିସ୍, ଦ ପାଟର୍ନ, ଜେଲିଶ୍ ଏବଂ ଜୁମ୍ କ୍ଲାଉଡ୍ ମିଟିଂ ଜିତିଛି । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ବର୍ଗର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଆପ୍ ତାଲିକାରେ apna, Bolkar, Mindhouse, MyStore ଏବଂ Writco ସ୍ଥାନ ପାଇଥିବାବେଳେ ଗୁଗୁଲରେ ବେଷ୍ଟ ହିଡେନ ଗେମ୍ସ ଆୱାର୍ଡ ଲିଷ୍ଟରେ Chef Buddy, Finshots, Flyx, goDutch ଏବଂ Meditate with Wysa ରହିଛି । ଖେଳ ପୁରସ୍କାର ତାଲିକାରେ ରୋଷେୟା ବଡି, ଫିନ୍ସଟ୍ସ, ଫ୍ଲାଇକ୍ସ, ଗୋଡଚ୍ ଏବଂ ୱାଇସା ସହିତ ମେଡିଟେଟ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ସେହିପରି ବେଷ୍ଟ କମ୍ପିଟେଟିଭ ଗେମ କାଟାଗୋରିରେ Bullet Echo, KartRider Rush+, Legends of Runeterra, Rumble Hockey ଏବଂ Top War: Battle Game ସ୍ଥାନ ପାଇଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.