ମହାନତା ଦେଖାଇଲେ ଜ୍ୟାକଲିନ, ଷ୍ଟାଫ ମେମ୍ବରଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଲେ କାର

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ କେବଳ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ନିଜର ଜୀବନ୍ତତା ପାଇଁ ବେଶ ଜଣାଶୁଣା | ବଲିଉଡର ‘ସନସାଇନ ଗାର୍ଲ’ ଅର୍ଥାତ ଜ୍ୟାକଲିନ୍, ନିଜର ସକରାତ୍ମକ ସ୍ପନ୍ଦନ ସହିତ ଆଖପାଖରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଆଣିଥାନ୍ତି| ସୂଚନା ମୁତାବକ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଏକ କାର ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି | ଏନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଏହି ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କାରର ଚାବି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଦଶହରାର ଶୁଭ ଅବସରରେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍ ନିଜ ଷ୍ଟାଫର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ, ଅର୍ଥାତ ଯିଏ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଥିବା ଜଣେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ କରିଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଏକ କାର ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କାର କେବେ ବିତରଣ କରାଯିବ ସେ ନିଜେ ଜାଣି ନଥିଲେ। ଜ୍ୟାକଲିନ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ କାରଟି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସେଟ୍ ଭାବରେ ବିତରଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହିସମୟରେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫିଲ୍ମ ସେଟ ରେ ଥିବାରୁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ୟୁନିଫର୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

Jacquelineଭିଡିଓରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ୍ ପୋଷାକରେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ହାତରେ ମିଠା ଏବଂ ପୂଜାପାଠ ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ ସୁସଜ୍ଜିତ ଏକ ଥାଳି ଅଛି | ଏହିସମୟରେ ସେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କାର ଉପହାର ଦେବା ବେଳେ ନଡ଼ିଆ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ। ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମେକଅପ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟଙ୍କୁ ଏକ କାର୍ ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ | ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ଏବଂ ଭଲପାଇବା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। ସେହିଭଳି ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ‘କିକ୍ 2’ ପରେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫିଲ୍ମ ‘ସର୍କସ୍’ ସାମିଲ ରହିଛି।

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.