Odisha News

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଲାଇକା ସେୟାର କଲେ ନିଜ ବ୍ଲାକ ଆଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ ଫଟୋ, ୟୁଜର୍ସ ଦେଲେ ଏମିତି କମେଣ୍ଟ

ଏବେକା ସମୟରେ ବଲିଉଡ ଫେମ ମଲାଇକା ଅରୋରା ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲଗାତାର ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ମଲାଇକାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡିକରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରିବା ସହ ଟ୍ରଲ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ନିକଟରେ ହିଁ ମଲାଇକା ନିଜର ଏକ ବ୍ଲାକ ଏଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ ଥ୍ରୋ ବ୍ୟାକ ଫଟୋ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡିକରେ ମଲାଇକା ଦୌଡିବା ସହ ବିକିନି ପିନ୍ଧି ପୋଜ ଦେଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଆକ୍ଟ୍ରେସଙ୍କ ଏହି ଷ୍ଟାଇଲିସ ଅନ୍ଦାଜ କିଛି ଜଣଙ୍କର ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବା ବେଳେ କେତେକ ତାଙ୍କ ବୋଲଡ ଅନ୍ଦାଜକୁ ନେଇ ଟ୍ରଲ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ତାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ କମେନ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତିକି – ଆଣ୍ଟି ଏବେ ଆପଣଙ୍କୁ ରିଟାୟାର ନେଇ ନେବା ଉଚିତ ।

malaika

ଆଉ ଜଣେ ତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ବି ପୋଜ ଦେଲେ ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ବୟସ୍କ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । କେତେ ଜଣ ତ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଓ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଖୁବ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଅବଶ୍ୟ ଏମିତି ବି କେତେଜଣ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡିକୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପିକ ଗୁଡିକରେ ସେ ଖୁବ ପତଳା ନଜର ଆସୁଥିବାରୁ କେତେ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅବଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମିଳୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ କମେନ୍ଟ ଗୁଡିକୁ ମଲାଇକା କଡା ଜବାବ ଦେଇଥାନ୍ତି ।

malaika

ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଅଜୁର୍ନଙ୍କ ସହ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ମଲାଇକା ଖୁବ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ଏକା ସାଥିରେ ବିଭିନ୍ନ ବଲିଉଡ ପାର୍ଟିରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ମଲାଇକା ଅରୋରା ସେୟାର କଲେ ନିଜ ବ୍ଲାକ ଆଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ ଫଟୋ,

Loading...

Leave A Reply

Your email address will not be published.